Joolz Sweet dreams flat sheet, geschikt voor draagmand Joolz Aer+ Cot/Aer2 Cot/Cot/Day5/Day5 Style It Yourself/Hub2 | Joolz x Yumeko
Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Sweet dreams flat sheet |
| Fabrikant: | Joolz |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| · Soort: | draagmand |
| · Merk: | Joolz |
| · Naam: | Aer+ Cot, Aer2 Cot, Cot, Day5, Day5 Style It Yourself, Hub2 |
| Collectie: | Joolz x Yumeko |
| Kleur: | midnight blue |
| Basiskleur: | blauw |
| Broderie: | maantjes |
| Materiaal: | katoensatijn |
| Samenstelling materiaal: | 100% biologisch en Fairtrade katoen |
| Breedte: | 80 cm |
| Lengte: | 100 cm |
| Inclusief sloop: | |
| Dubbelzijdig bruikbaar: | |
| Machinewasbaar op: | |
| Te groeperen met | |
| · Naam: | Aer+, Aer2, Geo3, Geo5, Day5, Day5 Style It Yourself, Hub2 |
| · Merk: | Joolz |
| Ecolabels: | gecertificeerd textiel |
| EAN: | 8715688098349 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. |
Dit product is vervaardigd uit gecertificeerd textiel. Dat betekent dat de vezels (voor minstens 70%) afkomstig zijn uit biologische landbouw en geen toxische residu's bevatten, alsook dat het productieproces voldoet aan hoge milieunormen en eerlijke arbeidsvoorwaarden.
| Naam: | Sweet dreams flat sheet |
| Fabrikant: | Joolz |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| · Soort: | draagmand |
| · Merk: | Joolz |
| · Naam: | Aer+ Cot, Aer2 Cot, Cot, Day5, Day5 Style It Yourself, Hub2 |
| Collectie: | Joolz x Yumeko |
| Kleur: | midnight blue |
| Basiskleur: | blauw |
| Broderie: | maantjes |
| Materiaal: | katoensatijn |
| Samenstelling materiaal: | 100% biologisch en Fairtrade katoen |
| Breedte: | 80 cm |
| Lengte: | 100 cm |
| Inclusief sloop: | |
| Dubbelzijdig bruikbaar: | |
| Machinewasbaar op: | |
| Te groeperen met | |
| · Naam: | Aer+, Aer2, Geo3, Geo5, Day5, Day5 Style It Yourself, Hub2 |
| · Merk: | Joolz |
| Ecolabels: | gecertificeerd textiel |
| EAN: | 8715688098349 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. |
Joolz Sweet dreams flat sheet, geschikt voor draagmand Joolz Aer+ Cot/Aer2 Cot/Cot/Day5/Day5 Style It Yourself/Hub2 | Joolz x Yumeko
Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: