Bumba Mijn Eerste Boekjes | prentenboek




Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Mijn Eerste Boekjes |
| Fabrikant: | Bumba |
| Soort: | prentenboek & -kaarten |
| Model: | prentenboek |
| Collectie: | Bumba Boek |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 10.5 cm |
| · Hoogte: | 10.5 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Inhoud: | 5 kartonboekjes in geschenkdoos |
| Met muziek : | |
| Met geluid : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Uitgeverij: | Studio 100 |
| EAN: | 9789462777835 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 14/06/2026. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |




| Naam: | Mijn Eerste Boekjes |
| Fabrikant: | Bumba |
| Soort: | prentenboek & -kaarten |
| Model: | prentenboek |
| Collectie: | Bumba Boek |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 10.5 cm |
| · Hoogte: | 10.5 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Inhoud: | 5 kartonboekjes in geschenkdoos |
| Met muziek : | |
| Met geluid : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Uitgeverij: | Studio 100 |
| EAN: | 9789462777835 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 14/06/2026. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |
Bumba Mijn Eerste Boekjes | prentenboek
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: