GOTTMER UITGEVERS GROEP Wat Zegt De Kleine Krokodil Op de Creche? | prentenboek
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Wat Zegt De Kleine Krokodil Op de Creche? |
| Fabrikant: | GOTTMER UITGEVERS GROEP |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 18 maanden |
| Soort: | prentenboek & -kaarten |
| Model: | prentenboek |
| Basiskleur: | ecru, multikleur |
| Dessin: | fanfare van dieren |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 23.5 cm |
| · Hoogte: | 15.5 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Met muziek : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Auteur: | Eva Montanari |
| Uitgeverij: | Gottmer |
| EAN: | 9789025773038 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
| Naam: | Wat Zegt De Kleine Krokodil Op de Creche? |
| Fabrikant: | GOTTMER UITGEVERS GROEP |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 18 maanden |
| Soort: | prentenboek & -kaarten |
| Model: | prentenboek |
| Basiskleur: | ecru, multikleur |
| Dessin: | fanfare van dieren |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 23.5 cm |
| · Hoogte: | 15.5 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Met muziek : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Auteur: | Eva Montanari |
| Uitgeverij: | Gottmer |
| EAN: | 9789025773038 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
GOTTMER UITGEVERS GROEP Wat Zegt De Kleine Krokodil Op de Creche? | prentenboek
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: