Garden Impressions, Coverit, geschikt voor tuinset

Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Coverit |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Basiskleur: | grijs |
| Dessin: | uni |
| Materiaal: | polyester |
| Breedte: | 190 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Lengte: | 225 cm |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| · Soort: | tuinset |
| · Universeel model : | |
| UV-bestendig: | |
| Waterafstotend: | |
| Luchtdoorlaatbaar: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8713002708066 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |

| Naam: | Coverit |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Basiskleur: | grijs |
| Dessin: | uni |
| Materiaal: | polyester |
| Breedte: | 190 cm |
| Hoogte: | 85 cm |
| Lengte: | 225 cm |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| · Soort: | tuinset |
| · Universeel model : | |
| UV-bestendig: | |
| Waterafstotend: | |
| Luchtdoorlaatbaar: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8713002708066 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Garden Impressions, Coverit, geschikt voor tuinset
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: