Garden Impressions, Palma





Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Palma |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Type: | bijzettafel |
| Kleur: | carbon black |
| Basiskleur: | zwart, grijs |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | ovaal |
| Frame | |
|---|---|
| · Materiaal: | aluminium |
| Open | |
| · Breedte: | 30 cm |
| · Hoogte: | 51 cm |
| · Lengte: | 45 cm |
| Verlengbaar: | |
| Verstelbaar in hoogte: | |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| Opening voor parasol: | |
| Outdoor: | |
| UV-bestendig: | |
| Weerbestendig: | |
| Demonteerbaar: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 8713002586022 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |





| Naam: | Palma |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Type: | bijzettafel |
| Kleur: | carbon black |
| Basiskleur: | zwart, grijs |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | ovaal |
| Frame | |
|---|---|
| · Materiaal: | aluminium |
| Open | |
| · Breedte: | 30 cm |
| · Hoogte: | 51 cm |
| · Lengte: | 45 cm |
| Verlengbaar: | |
| Verstelbaar in hoogte: | |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| Opening voor parasol: | |
| Outdoor: | |
| UV-bestendig: | |
| Weerbestendig: | |
| Demonteerbaar: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 8713002586022 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Garden Impressions, Palma
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: