4 Seasons Outdoor, Manolo
Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Manolo |
| Fabrikant: | 4 Seasons Outdoor |
| Type: | eettafel |
| Kleur: | terre |
| Basiskleur: | bruin, ecru |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | ovaal |
| Frame | |
|---|---|
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Open | |
| · Breedte: | 103 cm |
| · Hoogte: | 75 cm |
| · Lengte: | 240 cm |
| Verlengbaar: | |
| Verstelbaar in hoogte: | |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| Tafelblad | |
| · Materiaal: | glas |
| · Extra specificaties: | printed ceramic |
| Opening voor parasol: | |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Demonteerbaar: | |
| Garantie: | 5 jaar |
| EAN: | 8720087030050 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Manolo |
| Fabrikant: | 4 Seasons Outdoor |
| Type: | eettafel |
| Kleur: | terre |
| Basiskleur: | bruin, ecru |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | ovaal |
| Frame | |
|---|---|
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Open | |
| · Breedte: | 103 cm |
| · Hoogte: | 75 cm |
| · Lengte: | 240 cm |
| Verlengbaar: | |
| Verstelbaar in hoogte: | |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| Tafelblad | |
| · Materiaal: | glas |
| · Extra specificaties: | printed ceramic |
| Opening voor parasol: | |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Demonteerbaar: | |
| Garantie: | 5 jaar |
| EAN: | 8720087030050 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
4 Seasons Outdoor, Manolo
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: