Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Soort: | loungeset |
| Aantal delen: | 3 |
| Inclusief: | 2 loungezetels, 1 tafel |
| Frame | |
|---|---|
| · Kleur: | cream |
| · Basiskleur: | ecru |
| · Materiaal: | metaal |
| · Extra specificaties: | gepoedercoat staal |
| Zetel | |
| · Soort: | eenzit |
| · Breedte: | 58 cm |
| · Hoogte: | 76.5 cm |
| · Lengte: | 78 cm |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Tafel | |
| · Soort: | salontafel |
| · Vorm: | rond |
| · Hoogte: | 40 cm |
| · Diameter: | 45 cm |
| · Opvouwbaar: | |
| · Opening voor parasol: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Kussen | |
| · Inclusief: | |
| · Kleur: | cream |
| · Basiskleur: | ecru |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: | max. gewicht: 110 kg |
| EAN: | 8721037863759 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Soort: | loungeset |
| Aantal delen: | 3 |
| Inclusief: | 2 loungezetels, 1 tafel |
| Frame | |
|---|---|
| · Kleur: | cream |
| · Basiskleur: | ecru |
| · Materiaal: | metaal |
| · Extra specificaties: | gepoedercoat staal |
| Zetel | |
| · Soort: | eenzit |
| · Breedte: | 58 cm |
| · Hoogte: | 76.5 cm |
| · Lengte: | 78 cm |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Tafel | |
| · Soort: | salontafel |
| · Vorm: | rond |
| · Hoogte: | 40 cm |
| · Diameter: | 45 cm |
| · Opvouwbaar: | |
| · Opening voor parasol: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Kussen | |
| · Inclusief: | |
| · Kleur: | cream |
| · Basiskleur: | ecru |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: | max. gewicht: 110 kg |
| EAN: | 8721037863759 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: