4 Seasons Outdoor, Siesta Premium, charcoal, 300 x 300 x 275 cm
Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Siesta Premium |
| Fabrikant: | 4 Seasons Outdoor |
| Type: | hangparasol |
| Kleur: | charcoal |
| Basiskleur: | grijs |
| Vorm: | vierkant |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 300 cm |
| · Hoogte: | 275 cm |
| · Lengte: | 300 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Luxeversie: | |
| Openen en sluiten: | met hendel |
| Voorgemonteerd: | 98 % |
| Garantie: | 3 jaar |
| Mast | |
| · Kleur: | antraciet |
| · Basiskleur: | bruin |
| · Materiaal: | aluminium |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| · Extra specificaties: |
|
| Doek | |
| · Materiaal: | solefin |
| · Gewicht: | 195 g/m² |
| · Waterafstotend: | |
| · Behandeld: | |
| · Behandeling: | UPF 50+ |
| · Flappen: | |
| EAN: | 8720087006949 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. |
| Naam: | Siesta Premium |
| Fabrikant: | 4 Seasons Outdoor |
| Type: | hangparasol |
| Kleur: | charcoal |
| Basiskleur: | grijs |
| Vorm: | vierkant |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 300 cm |
| · Hoogte: | 275 cm |
| · Lengte: | 300 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Luxeversie: | |
| Openen en sluiten: | met hendel |
| Voorgemonteerd: | 98 % |
| Garantie: | 3 jaar |
| Mast | |
| · Kleur: | antraciet |
| · Basiskleur: | bruin |
| · Materiaal: | aluminium |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| · Extra specificaties: |
|
| Doek | |
| · Materiaal: | solefin |
| · Gewicht: | 195 g/m² |
| · Waterafstotend: | |
| · Behandeld: | |
| · Behandeling: | UPF 50+ |
| · Flappen: | |
| EAN: | 8720087006949 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. |
4 Seasons Outdoor, Siesta Premium, charcoal, 300 x 300 x 275 cm
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: