cream, 200 x 235 cm
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Type: | staande parasol |
| Kleur: | cream |
| Basiskleur: | ecru |
| Vorm: | rond |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 235 cm |
| · Diameter: | 200 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Mast | |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | metaal |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| Doek | |
| · Materiaal: | polyester |
| · Gewicht: | 180 g/m² |
| · Waterafstotend: | |
| · Flappen: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8721037837101 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Type: | staande parasol |
| Kleur: | cream |
| Basiskleur: | ecru |
| Vorm: | rond |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 235 cm |
| · Diameter: | 200 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Mast | |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | metaal |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| Doek | |
| · Materiaal: | polyester |
| · Gewicht: | 180 g/m² |
| · Waterafstotend: | |
| · Flappen: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8721037837101 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
cream, 200 x 235 cm
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: