Garden Impressions, Athena

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Athena |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Gewicht: | 40 kg |
| Materiaal: | graniet |
| Kleur: | royal anthracite |
| Basiskleur: | zwart, grijs |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Lengte: | 45 cm |
| Met handvat(ten): | |
| Met wielen: | |
| Buis | |
|---|---|
| · Diameter: | 5.5 cm |
| · Materiaal: | rvs |
| · Geschikt voor meerdere parasolformaten: | |
| EAN: | 8713002119404 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |

| Naam: | Athena |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Gewicht: | 40 kg |
| Materiaal: | graniet |
| Kleur: | royal anthracite |
| Basiskleur: | zwart, grijs |
| Breedte: | 45 cm |
| Hoogte: | 40 cm |
| Lengte: | 45 cm |
| Met handvat(ten): | |
| Met wielen: | |
| Buis | |
|---|---|
| · Diameter: | 5.5 cm |
| · Materiaal: | rvs |
| · Geschikt voor meerdere parasolformaten: | |
| EAN: | 8713002119404 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Garden Impressions, Athena
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: